Miesto gatvių eismo valdymo sistemos

Savo klientams siūlome šias paslaugas:

  • miesto gatvių sankryžų eismo valdymo sistemų projetavimą ir statybą;
  • miesto gatvių sankryžų koordinuoto eismo valdymo planavimą (su transporto srautų analize, simuliavimu, pasiūlymais koordinavimui);
  • konsultacijas miestų eismo valdymo specialistams;
  • šviesoforų valdymo įtrangos tiekimą, programavimą, paleidimą ir derinimą;
  • miesto eismo valdymo sistemų techninį aptarnavimą.
     

Miesto eismo šviesoforų valdymo sistema

Šviesoforai

Tai ne tik raudona, geltona ir žalia šviesos. Po šiais signalais slypi sudėtingos technologijos. UAB „Valdymo automatika“ tiekia visą LED šviesoforų spektrą tokių gamintojų kaip Swarco ar Dialight Garufo, kurie yra pirmaujantys Europos rinkoje.

Šviesoforų valdikliai

   UAB „Valdymo automatika“ tiekia vieno iš rinkoje pirmaujančio gamintojo SIEMENS šviesoforų valdiklius. Nesvarbu ar nedidelėse sankryžose, ar itin sudėtingose eismo valdymo sistemose – mūsų tiekiami šviesoforų valdikliai yra universalūs eismo valdymo įrenginiai, vykdantys ne tik šviesoforų šviesos šaltinių perjungimo funkcijas, bet ir galintys rinkti duomenis apie eismą bei valdyti eismo srautus su indukciniais, infraraudonųjų spindulių ir video-jutikliais. Jie nesudėtingai integruojami į jau veikiančias sistemas ir gali būti bet kada plečiami, pvz., jei reikia papildomai įdiegti kitokio tipo valdymą ar viešojo transporto prioritetą. Speciali programinė įranga įgalina operatorius ir aptarnaujantį personalą efektyviai valdyti ir remontuoti valdiklius, perkonfigūruoti juos, atlikti diagnostiką.

Šviesoforų nuotolinio stebėjimo ir valdymo sistema MCTS

MCTS stebėjimo sistema užtikrina efektyvų ir nebrangų nuotolinį sankryžų veikimo stebėjimą ir valdymą per laidines ar belaides (GPRS) duomenų perdavimo priemones. Taip yra didinamas eismo saugumas laiku ir teisingai pastebint gedimus ar problemas ir greičiau jas pašalinant.

Eismo Jutikliai

 
Tik tiksli informacija apie eismo srautus ir kokybės rodiklius suteikia galimybę tiksliai juos valdyti. UAB „Valdymo automatika“ siūlo įvairius produktus duomenų apie eismo būklę surinkimui. Kartu su įprastais  indukciniais kilpiniais jutikliais, montuojamais asfalte, mes siūlome virš  kelio dangos montuojamus jutiklius bei bevielius jutiklius, taip pat video jutiklius (veikiančius vaizdų apdorojimo principais) kurie yra skirti eismo duomenų rinkimui ir srautų valdymui individualiose sankryžose bei problemų identifikavimui magistraliniuose keliuose ir tuneliuose. Net kai apšviestumas pakankamai mažas, šių jutiklių rodmenų rezultatų patikimumas yra didelis. Tokie jutikliai, perduodant vaizdus į  eismo valdymo centrą, tarnauja ir kitiems tikslams – saugumui bei makro-reguliavimui.

Pėsčiūjų valdymo sistemos


 
Pėsčiųjų eismo valdymui siūlome žalio šviesoforų signalo iškvietimo pėstiesiems mygtukus.

 << Atgal