Užmiesčio kelių eismo valdymo sistemos

Savo klientams siūlome šias paslaugas:

  • užmiesčio kelių intelektualių (ITS) eismo valdymo sistemų projetavimą ir statybą;
  • konsultacijas užmiesčio kelių eismo valdymo sistemų (ITS) specialistams;
  • užmiesčio kelių eismo valdymo sistemų (ITS) įtrangos tiekimą, programavimą, paleidimą ir derinimą;
  • užmiesčio kelių eismo valdymo sistemų (ITS) techninį aptarnavimą.

Automobilių vidutinio greičio matavimo sistema SIEMENS „SafeZone“ su automatinio automobilių registracijos numerių atpažinimo (ANPR) vaizdo kamerų technologija


 

  Darbo principas:

   Visiems automobiliams kirtus sistemos ANPR vaizdo kamerų stebimą kelio atkarpą, SafeZone sistema skaičiuoja vidutinį automobilių greitį nuvažiuotą toje kelio atkarpoje ir užtikrina patikimą automobilių greičio kontrolę. Fiksuojamos tik tų automobilių nuotraukos, kurie viršyja nustatytą greitį galiojantį toje kelio atkarpoje. Viršyjusių leistiną greitį automobilių nuotraukos siunčiamos į sistemos centrinį kompiuterį nuotoliniu būdu 3G ar fiksuoto ryšio priemonėmis. SafeZone sistema matuoja greitį nuo 30 km/h iki 230 km/h. Sistema gali aptarnauti kelius su keliom eismo juostom ir užtikrina patikimą vidutinio greičio matavimą miestų, užmiesčių ir magistraliniuose keliuose. Minimalus stebimo kelio atkarpos ilgis – 75 m.

Elektromobilių pakrovimo stotys

  Pramonės ir tyrimų institutai šiuo metu itin stipriai dirba norėdami sukurti transporto priemones, nenaudojančias degalų ir neišmetančias CO2. Didžiuojamės galėdami pristatyti gamintojų Circontrol ir Efacec – Elektromobilių baterijų įkrovimo sistemas, kurios jau dabar yra sėkmingos tarptautinėje rinkoje.
  Mes siūlome integruotas Elektromobilių baterijų įkrovimo stotis, turinčias daugybę mokėjimo už paslaugas funkcijų. Šios Elektromobilių baterijų įkrovimo stotys negriauna gatvių ir aikštelių infrastruktūros vientisumo ir puikiai dera prie aplinkos.

Vairuotojų informacinės sistemos

  Vairuotojų informacinės sistemos padeda valdyti ir optimizuoti transporto srautus. Tikslingai ir operatyviai parinkta informacija nukreipia ir skirsto transporto srautus bei didina bendrą pralaidumą. UAB „Valdymo automatika“ šiai sričiai siūlo didelę gamą intelektualių sprendimų.


<< Atgal